Fuar Hİzmetlerİ

Çin Fuarları, her yıl yüzlerce ülkeden katılımcısı ile beraber mükemmel anlaşmalara sahne oluyor. Türkiye-Çin ilişkilerinin geliştiği bu zamanda Çin ile ticaret yapan ve yapmak isteyen siz müşterilerimiz için fuarlar yeni pazar arayışı veya sahip olduğunuz pazarınızı gelişletmeniz açısından çok büyük önem taşır. Çin'de sektörel bazda düzenlenen fuarlar hakkında sizi bilgilendirir ve isteğiniz doğrultusunda fuarlarda size gerekli tercümanlık hizmetini veririz. Fuar ziyaretiniz sonunda, size fuar hakkında bilgilendirme raporu sunarız. Fuarlara aktif olarak katılmak istemeniz halinde, gerek distribütörlük hizmeti gerekse de size eşlik ederek fuarda tercümanlık ve tanıtım hizmeti veririz.

Şangay'da şirket kurmak

Uluslararası bir merkez olan Şangay'da serbest ve özel bölgelerde şahıs, limited, anonim ya da Çin ortaklı şirket açmanıza yardım edebiliriz.

Ürün Araştırma

Tarafınızdan verilen siparişin en ince ayrıntısına kadar bilgileri alındıktan sonra araştırmasını yapıp rapor halinde sunarız.

Tercümanlık

Gerçekleştirdiğiniz ziyaretlerde ve yaptığınız yazışmalarda size simultane ve genel tercümanlık hizmetini veririz.

Fuar HİZMETLERİ

İlgilendiğiniz sektöre göre Çin'de gerçekleştirilen fuarlar hakkında sizi bilgilendirir ve isteğiniz doğrultusunda size eşlik ederiz.

LOJİSTİK

Ürününüzü size en hızlı, ekonomik ve güvenli biçimde ulaştıracak çözümü buluruz.

Üretİm Kontrolü

Kriterleriniz doğrultusunda üretim yapan tesisi en ince ayrıntısına kadar size rapor ederiz.

Çİn'de Markalaşma

Ürününüzün Çin’de pazarlanması, markalaşması için fizibilite çalışmalarını (SWOT analizi) yaparız.

SİZE YARDIM ETMEK İSTİYORUZ..