logistics with tuhan consulting

Lojİstİk

Uluslararası ticarette doğru lojistik planın yapılması, ürününüzün Türkiye'ye yola çıktıktan sonra problemsiz elinize ulaşmasını ve sizin müştereileriniz ile kendinizden emin bir şekilde siparişleriniz hakkında konuşabilmenizi kolaylaştırır. Bunun yanı sıra; yapılan alışverişlerde doğru lojistik desteğin alınması, gümrük işlemlerinizi de çok rahatlatacaktır. Siparişiniz ve üretici firma ile alakalı bilgi aldıktan sonra ihtiyacınız doğrultusunda yükleme kontrolünü sizin adınıza biz yaparız. üretici firmadan ürün size ulaştırılana kadar anlaşmaya varılan lojistik firma ile sürekli iletişimde bulunuruz. Lojistik firmanın seçimi, liman seçimi, ürünün varış zamanı gibi konularda sizinle sürekli iletişim halinde oluruz.

DIŞ TİCARET MALİYET & RİSK TABLOSU (INCOTERMS)

Tuhan Danışmanlık lojistik desteği

 

Şangay'da şirket kurmak

Uluslararası bir merkez olan Şangay'da serbest ve özel bölgelerde şahıs, limited, anonim ya da Çin ortaklı şirket açmanıza yardım edebiliriz.

Ürün Araştırma

Tarafınızdan verilen siparişin en ince ayrıntısına kadar bilgileri alındıktan sonra araştırmasını yapıp rapor halinde sunarız.

Tercümanlık

Gerçekleştirdiğiniz ziyaretlerde ve yaptığınız yazışmalarda size simultane ve genel tercümanlık hizmetini veririz.

Fuar HİZMETLERİ

İlgilendiğiniz sektöre göre Çin'de gerçekleştirilen fuarlar hakkında sizi bilgilendirir ve isteğiniz doğrultusunda size eşlik ederiz.

LOJİSTİK

Ürününüzü size en hızlı, ekonomik ve güvenli biçimde ulaştıracak çözümü buluruz.

Üretİm Kontrolü

Kriterleriniz doğrultusunda üretim yapan tesisi en ince ayrıntısına kadar size rapor ederiz.

Çİn'de Markalaşma

Ürününüzün Çin’de pazarlanması, markalaşması için fizibilite çalışmalarını (SWOT analizi) yaparız.

SİZE YARDIM ETMEK İSTİYORUZ..