Ürün Araştırma

Ürün araştırması Çin ile ticaretinizde dikkat edilmesi gereken aşamalardan bir tanesi. Çin'de birçok fabrika ve firma anlaşmalı oldukları taşeron tesislerden üretimlerini sağlayıp farklı markalarda piyasa çıkıyorlar. Bu da çoğu zaman ticaret başladıktan sonra tesis ziyaretinde sonra farkedilen ve genellikle Çin anakarasında kullanılan pazarlama tekniğidir. Bunu önleyebilmek için yerel ticaret anlayışını bilen kadromuz ile ilgilendiğiniz ürünün en ince ayrıntılarına kadar bilgileri alıp sizinle hedef fiyat kararlaştırması da yaptıktan sonra ürün için sizin kriterlerinize uygun üretim tesisini araştırırız. İhtiyacınız doğrultusunda gerekirse araştırması yapılan tesislerin ziyaretlerini yine deneyimli temsilci kadromuz ile gerçekleştiririz. Tesislerde düzenlediğimiz gezi ve görüntüleri, hizmet sonunda size raporlandıktan sonra müşterilerimiz ile üretim, ürün ve fiyat hakkında gerek online eğer mümkün ise temsilcilerimiz aracılığı ile yüz yüze toplantılar gerçekleştiririz.

Şangay'da şirket kurmak

Uluslararası bir merkez olan Şangay'da serbest ve özel bölgelerde şahıs, limited, anonim ya da Çin ortaklı şirket açmanıza yardım edebiliriz.

Ürün Araştırma

Tarafınızdan verilen siparişin en ince ayrıntısına kadar bilgileri alındıktan sonra araştırmasını yapıp rapor halinde sunarız.

Tercümanlık

Gerçekleştirdiğiniz ziyaretlerde ve yaptığınız yazışmalarda size simultane ve genel tercümanlık hizmetini veririz.

Fuar HİZMETLERİ

İlgilendiğiniz sektöre göre Çin'de gerçekleştirilen fuarlar hakkında sizi bilgilendirir ve isteğiniz doğrultusunda size eşlik ederiz.

LOJİSTİK

Ürününüzü size en hızlı, ekonomik ve güvenli biçimde ulaştıracak çözümü buluruz.

Üretİm Kontrolü

Kriterleriniz doğrultusunda üretim yapan tesisi en ince ayrıntısına kadar size rapor ederiz.

Çİn'de Markalaşma

Ürününüzün Çin’de pazarlanması, markalaşması için fizibilite çalışmalarını (SWOT analizi) yaparız.

SİZE YARDIM ETMEK İSTİYORUZ..