Tercümanlık Hİzmetlerİ

Çince tercüman seçilirken dikkat edilmesi gereken hususlar tercümanın dile hakim olması ve orda yaşamış olmasıdır. Çince çoğu dilden daha nankör bir dildir ve sürekli tekrar ve çalışma gerektirir. Çin ile ticaretiniz boyunca yaptığınız görüşmelerde size simültane tercümanlık hizmetini Yapacağınız iş seyahatlerinde Çini tanıyan orada yaşamış, okumuş uzman kadromuz veririz. Bundan daha da önemlisi bu özelliklere sahip bir Türk Vatandaşı ile beraber iş seyahatlerinizin verimliliği hakkında hiçbir endişeniz kalmaz. Ayrıca ticari anlaşmalarda ve gümrük işlemlerinde gerekli olan belgelerinizi çevirilerini yeminli tercümanlarımız tarafında en profesyonel şekilde yapıyoruz. Şirket yazışmalarında ve tercümanlık adına yeni bir adım olarak uyguladığımız chat tercümanlığı ile size anlık yazışmalarınızda tercümanlık yaparız. Konuşan diliniz dinleyen kulakınız yazan eliniz oluruz.

Şangay'da şirket kurmak

Uluslararası bir merkez olan Şangay'da serbest ve özel bölgelerde şahıs, limited, anonim ya da Çin ortaklı şirket açmanıza yardım edebiliriz.

Ürün Araştırma

Tarafınızdan verilen siparişin en ince ayrıntısına kadar bilgileri alındıktan sonra araştırmasını yapıp rapor halinde sunarız.

Tercümanlık

Gerçekleştirdiğiniz ziyaretlerde ve yaptığınız yazışmalarda size simultane ve genel tercümanlık hizmetini veririz.

Fuar HİZMETLERİ

İlgilendiğiniz sektöre göre Çin'de gerçekleştirilen fuarlar hakkında sizi bilgilendirir ve isteğiniz doğrultusunda size eşlik ederiz.

LOJİSTİK

Ürününüzü size en hızlı, ekonomik ve güvenli biçimde ulaştıracak çözümü buluruz.

Üretİm Kontrolü

Kriterleriniz doğrultusunda üretim yapan tesisi en ince ayrıntısına kadar size rapor ederiz.

Çİn'de Markalaşma

Ürününüzün Çin’de pazarlanması, markalaşması için fizibilite çalışmalarını (SWOT analizi) yaparız.

SİZE YARDIM ETMEK İSTİYORUZ..